O nas

Doskonała współpraca z klientem

Nasze biuro rachunkowe kładzie nacisk na komfort i zadowolenie Klienta. Gwarantujemy miłą i profesjonalną atmosferę współpracy. W imieniu naszych Klientów kontaktujemy się z Urzędem Skarbowym i ZUS, odciążając Państwa tym samym od tych uciążliwych obowiązków. Oferujemy także pomoc w złożeniu niezbędnych dokumentów wymaganych w procesie rejestracyjnym nowopowstającej firmy.

kobieta pracująca w biurze rachunkowym
kobiety porządkujące dokumentację księgową

Kompleksowa opieka księgowa

Ponieważ dokładamy wszelkich starań, by nie zawieść zaufania naszych Klientów, mogą Oni spokojnie skupić się na swojej działalności mając pewność, że wszelkimi niezbędnymi formalnościami rachunkowymi zajmiemy się za Nich.

Jesteśmy skrupulatni i z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego Klienta. Najbardziej wiarygodną wizytówka naszej firmy są rzesze zadowolonych, stałych Klientów, dla których mamy przyjemność pracować. Jesteśmy przekonani, że wybierając nasze usługi podejmą Państwo najlepszą decyzję.

Wykwalifikowani, rzetelni pracownicy

Doświadczenie w naszej branży jest bardzo ważne, dlatego w swoich szeregach posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy nieustanne i z zapałem podnoszą swoje kwalifikacje. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi naszego biura podatkowego oraz pełnym zakresem usług, które znajdują się w zakładce Usługi. Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia nas w naszej siedzibie – jesteśmy do Państwa dyspozycji!

kobieta pracująca w biurze rachunkowym

Adres

POLDAX Sp. z o.o.
ul. Pisarka 14, pokój 102
39 – 300 Mielec

Kontakt